رمز خود را فراموش کرده اید ؟

معرفی

کنترلر ویدیو وال سری DigiBird DB مبتنی بر پردازنده دستگاه های ویویو وال و بر روی پلت فرم سخت افزاری FPGA اختصاصی ساخته شده است. با یک کنترل سیستم اختصاصی (با پردازنده اختصاصی)، سرعت بالا در عرض درگاه ویدئو، و یک عامل سفارشی و تعبیه شده روی سیستم طراحی شده است.

» ادامه مطلب

کارایی بالای ویدیو،مقیاس پذیری و پردازش ویدیو در زمان واقعی از ویژگی های خانواده کنترل ویدیو وال DigiBird است.قابلیت انعطاف پذیری و بسط پذیری بالای آن موجب شده که در صفحات نمایش با مقیاس بزرگ خواهان زیادی داشته باشد.این سیستم ترکیبی از معماری پردازش توزیع شده و متمرکز است؛که به این معنی است که منابع ورودی می توانند از طریق کارت های رسیور آی پی و نرم افزارهای تبدیل کننده DigiBird که محتوای رسانه را در سراسر شبکه پخش میکند از راه دور به کنترل دیوار ویدئویی DigiBird متصل شوند
قابلیت یکپارچگی هر توع ویدیو و منبع داده روی هر پیکربندی از صفحه نمایش دیواری را دارد.محصولات ما به طور گسترده در جاهای مختلف مثل اتاق ویدیو کنفرانس,مراکز کنترل کاربردی عمومی,مراکز مدیریت ترافیک هوشمند,امکانات نطارتی و امنیتی,مراکز کنترل و فرماندهی نطامی,اتاق کنترل فرآیند ,اتاق مدیریت انرژی,مراکز تماس، اتاق هیئت مدیره، مراکز عملیات شبکه (NOC)، اتاق های کنترل مدیریت مالی استفاده می شود.
نحوه انتخاب درست مدل DigiBird VWC(ویدئو وال کنترل) که مناسب نیاز شما باشد:
مرحله 1 تعیین تعداد پورت های ورودی خروجی:برای مثال یک ویدیو وال 2x4 به 8X خروجی نیاز دارد اگز برای مثال به 8 سیگنال پی سی و 4 سیگنال دی وی دی متصل شود در کل تعداد ورودی ها 12x خواهد بود در نتیجه برای این پروژه ویدیو وال شما میتوانید اعلام کنید که به 8 خروجی و 12 وروردی نیاز است.

مرحله 2 تعیین رابط سیگنال I/O :کارت های ورودی و خروجی DigiBird بر اساس طراحی مدولار است، کاربر باید مشخص کند که کدام رابط سیگنال برای ورودی و خروجی آن نیاز است به طوری که بتوان شاسی سخت افزار را با کارتهای مرتبط جای داد.در پروژه نمونه همه خروجی ها رابط DVI دارند و ورودی ها رابط HDMI دارد این به این معنی است که شما به چند کارت HDMI و کارت DVI نیاز دارید.DigiBird شاسی را با کارت های مرتیط طبق خواسته خریدار قبل ار انتقال در کارخانه جای می دهد.
مرحله 3 تعیین تعداد کارت یا شیارهای I/O:در پروژه نمونه نیاز به DVI 8 خروجی و HMDI 12 ورودی است.دو کارت چهار گانه خروجی DVI و سه کارت چهارگانه ورودی HDMI این کار را برای این ویدیو وال انچام می دهد.در مجموع برای این پروژه نیاز به دو کارت خروجی و سه کارت ورودی است که باید در شاسی مربوطه جای داده شود.
مرحله 5 انتخاب شاسی DigiBird : یک DigiBird DB-2000 VWC شاسی به اندازه 2U است که دو شیار خروجی,سه شیار ورودی و دوواحد منبع ذخیره (PSU) را پشتیبانی میکند.مدل DB-2000 تمام نیاز های پروژه نمونه را برآورده می کند.

Modular Video Wall Controllers

» خلاصه مطلب

بازگشت به بالا